Автор Тема: Народна пісня - то душа...  (Прочитано 1475 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Олена

  • Новичок
  • *
  • Повідомлень: 12
Народна пісня - то душа...
« : 17 Лютий 2017, 13:36:40 »
Українські народні пісні - це фольклорні твори, які зберігаються в народній пам'яті і передаються із вуст у вуста. Це багато в чому унікальне явище, здатне привернути велику увагу і викликати не абиякий інтерес багатьох людей у всьому світі. За спостереженнями фахівців, українські народні пісні найбільш поширені у сільській місцевості. На щастя чимало любителів народної української пісні й у нашому рідному селі, а справжніми її берегинями по праву можна назвати учасниць співочого ансамблю «Горлиця», що віддають данину народній пісні вже багато років у Великокостромському будинку культури «Жовтень».
Наш фольклорний колектив своїм чудовим співом  чарує не лише Апостолівщину, а й всю Дніпропетровщину.

Для учасниць ансамблю народна творчість – це найцінніший скарб, який вони своїм співом передають слухачам, а головне, яким вони діляться із молоддю.
А ми, старостат с. Велика Костромка, допомагаємо колективу та підтримуємо усі добрі починання працівників культури та творчих аматорів.
Гарні яскраві костюми, чобітки, новий баян «Етюд», світлодіодне освітлення - для того, щоб і надалі радували нас із вами на концертах та святах ці гарні та яскраві жіночки – учасниці ансамблю «Горлиця».
16 лютого 2017 року виповнилось 80 років солістці ансамблю – Ячмінь Катерині Василівні.
Тепло привітав її староста с. В.Костромка М.М.Фартушний, переказав вітання від Зеленодольського міського голови А.В.Савченка, від усієї Зеленодольської об’єднаної громади та побажав міцного здоров’я і  благополуччя.
«Хай Вас зігріває людська теплота,
За все, що зробили за свої літа,
Хай сонечко сяє і серце співає,
Хай смуток до хати дороги не знає!»

Веселі музичні вітання також підготували для ювілярки працівники будинку культури «Жовтень» та учасниці ансамблю.
Величний зміст слів «наша культура». Висока роль тих, хто натхненно вкладає цей зміст і передає світу прапрадівську пісню і слово. І ця надзвичайно важлива місія бути оберегами народних скарбів, їх примножувати і передавати у спадок своїм праправнукам-залишається суттю наших «горлиць»- ветеранів праці,  учасниць народного фольклорного ансамблю.